چهارراه ولیعصر در کجا بریم
چهارراه ولیعصر در کجا بریم
چهارراه ولیعصر در کجا بریم - نمایش در موبایل
چهارراه ولیعصر در کجا بریم – نمایش در موبایل

وبسایت کجا بریم به نشانی www.kojaberim.info یک سامانه اطلاعات شهری است که مراکز و اماکن شهری ای که از سازمان های مربوطه مجوز فعالیت دارند نظیر بانک ها ، داروخانه ها ، رستوران ها ، کافه ها ، پمپ بنزین و CNG ، ایستگاه های اتوبوس ، تاکسی و مترو (به همراه نمایش مسیر های هر کدام ) ، ایستگاه های دوچرخه ، دفاتر اسناد رسمی ، دفاتر پیشخوان دولت ، سوپرمارکت ها ، فروشگاه ها ، باشگاه های ورزشی ، شرکت ها و … ( لیست کامل در صفحه راهنما قرار داده شده است ) را بر روی نقشه ی خود نشان داده و نزدیک ترین مسیر دستیابی به آن ها را به کاربر نشان می دهد . این خدمت برای تمامی شهر های کشور بوده که در حال حاضر اطلاعات شهر تهران بر روی سایت قرار گرفته است و به زودی شهر های دیگر اضافه خواهند شد . این وبسایت نه تنها مکان های پیرامون شما و فاصله آنها به شما ( بر حسب متر ) را نشان می دهد ؛ بلکه نزدیکترین مسیر دستیابی به آن ها و همچنین خطوط اتوبوس، مترو و تاکسی موجود برای دسترسی به آن را نیز معرفی می کند !
لازم به ذکر است که نقشه کجا بریم نسبت به نقشه Google Maps دارای Contrast و رنگبندی مناسبتری بوده و در نتیجه خوانا تر می باشد ؛ ضمن آنکه بر خلاف Google Maps اسم تمامی خیابان ها و حتی کوچه های فرعی به فارسی بر روی آن ها درج شده است و هیچ کلمه انگلیسی ای وجود ندارد. بدین ترتیب شما می توانید مواقعی هم که صرفا دنبال مشاهده جهت حرکت خیابان ها ، تقاطع بزرگراه ها یا خیابان ها با هم و موقعیت محله های مختلف شهر خود هستید؛ از نقشه کجا بریم استفاده کنید. ( چه با موبایل و چه با کامپیوتر – در حالت موبایل، باید بر روی آیکون نقشه بزنید تا نقشه باز شود )
این وبسایت بهینه شده برای موبایل نیز می باشد و بدون نصب هیچ نوع اپلیکیشنی ، تنها از طریق مرورگر وب گوشی شما قابل دسترسی می باشد.
استفاده از وبسایت کجا بریم کاملا رایگان است و حتی شما می توانید کسب و کار خود را نیز به طور رایگان ثبت کرده و در معرض دید هزاران بازدید کننده ما قرار دهید.
با استفاده از وبسایت کجا بریم ، راحت تر مکانیابی خواهید کرد و به طور قابل توجهی در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید. همین حالا وارد صفحه اصلی شوید و محله خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید و ببینید چه مکان هایی پیرامون شما وجود داشته اند و شما از آن ها بی اطلاع بوده اید.

نحوه پیدا کردن نزدیکترین مکان


1-روشن کردن GPS گوشی (اختیاری) و باز کردن سایت کجا بریم

ابتدا GPS گوشی خود را روشن کرده (اختیاری) ، مرورگر خود را ( ترجیحا Firefox یا Chrome ) باز کرده و به آدرس KojaBerim.info بروید

2- جست و جوی آنچه که می خواهید

در منوی وسط صفحه ،گروه ، شهر و محله مورد نظر را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه جست و جو کلیک کنید.( اگر قسمتی از اسم مکان مورد نظر را می دانید، در خانه اول وارد کنید ) بدین ترتیب موارد موجود در محله انتخابی بر روی نقشه کجا بریم نمایش داده خواهند شد .

3- نمایش مکان های یافت شده نزدیک به موقعیت GPS شما

با کلیک بر روی دکمه دایره ای موجود در نقشه، موقعیت GPS شما در مرکز نقشه قرار داده می شود و موارد موجود در پیرامون شما ظاهر خواهند شد ( با توجه به گروه انتخاب شده) .

چرا از kojaberim.info استفاده کنیم ؟

است کجا بریم - آشنایی با مکان های پیرامون

آشنایی با مکان هایی که در نزدیکی شما قرار دارند و شما از وجود آن ها بی اطلاع هستید

سایت کجا بریم - مشهاده منوی رستوران ها و کافیشاپ ها

مشاهده منو و عکس تمامی غذاهای رستوران ها و کافیشاپ هاو همچنین امکان رزرو میز بدون مراجعه قبلی

سایت کجا بریم - راحت تر شدن خرید داروهای کمیاب

راحت تر شدن خرید داروهای کمیاب

سایت کجا بریم اولین سامانه داروخانه و بانک

اولین و جامع ترین پایگاه داده ای بانک ها ، داروخانه ها ، پارکینگ های عمومی و ایستگاه های تاکسی شهر تهران

ویرایش محتوای صفحه کجا بریم -01

امکان ویرایش محتوای صفحه کافیشاپ و … توسط صاحب امتیاز آن مکان و در نتیجه به روز بودن تصاویر ، منو و اطلاعات ذکر شده در هر صفحه

سایت کجا بریم - انطباق با نرم افزارهای مسیریابی

انطباق با تمامی نرم افزارهای مسیریابی موجود بر روی گوشی شما به منظور مسیریابی تا مکان یافت شده در وبسایت ما

سایت کجا بریم بهینه شده برای موبایل

طراحی کل سایت به صورت بهینه شده برای گوشی موبایل بدون نیاز به هر گونه اپلیکیشن اضافی و اشغال حتی یک مگابایت از حافظه گوشی کاربر ، تحت عنوان اپلیکیشن !

رایگان بودن کجا بریم -01

استفاده رایگان

فرصت تبلیغ -01

فرصت تبلیغ و معرفی خدمات و محصولات شما در برابر هزاران بازدیدکننده در روز به صورت تضمینی و مستند و با هزینه ای معادل 16 درصد تعرفه آگهی در نیازمندی های روزنامه های کثیرالانتشار

معرفی وضعیت جای پارک

معرفی وضعیت جای پارک در جلو و حوالی هر مکان در اغلب روزهای ماه

قابلیت استفاده در مکان بسته -01

قابل استفاده در مکانهای سربسته و بدون پوشش آنتن GPS ( جست و جو بر اساس اسم محله و خیابان )

سایت کجا بریم

عکس برداری از نمای مکانهای معرفی شده از زاویه دید عابر پیاده و پرهیز از نماهای خاص ، به طوری که ساختمان های مجاور نیز مشخص باشند و مکان یابی راحت تر انجام شود

است کجا بریم - آشنایی با مکان های پیرامون

اولین سامانه مکان نمایی نزدیک ترین مراکز ضروری بر روی نقشه

سایت کجا بریم - سامانه اطلاعات شهری