سوالات متداول

" کجا بریم؟ " چیست و چیکار می کنه ؟

وبسایت کجا بریم به نشانی www.kojaberim.info یک سامانه اطلاعات شهری است که مراکز و اماکن شهری ای که از سازمان های مربوطه مجوز فعالیت دارند نظیر داروخانه ها ، پمپ بنزین و CNG ، ایستگاه های اتوبوس ، تاکسی و مترو و نمایش مسیر های هر کدام ، ایستگاه های دوچرخه ، دفاتر اسناد رسمی ، دفاتر پیشخوان دولت ، بانک ها ، سوپرمارکت ها ، فروشگاه ها ، باشگاه های ورزشی ، شرکت ها و … ( لیست کامل در صفحه راهنما قرار داده شده است ) را بر روی نقشه ی خود نشان داده و نزدیک ترین مسیر دستیابی به آن ها را به کاربر نشان می دهد . این خدمت برای تمامی شهر های کشور بوده که در حال حاضر اطلاعات شهر تهران بر روی سایت قرار گرفته است و به زودی شهر های دیگر اضافه خواهند شد . این وبسایت ، علاوه بر کامپیوتر ، برای موبایل ها و تبلت ها نیز بهینه شده است و بدون نصب هیچ نوع اپلیکیشنی ، تنها از طریق مرورگر وب گوشی شما قابل دسترسی می باشد .

چه جوری کسب و کار خودم رو در کجا بریم ثبت کنم ؟

با کلیک بر روی لینک ثبت مکان شما که در بالای تمامی صفحات سایت موجود می باشد می توانید کسب و کار خود را به صورت رایگان ثبت نمایید ؛ توضیحات بیشتر در صفحه نام برده ، داده شده است . تمامی کسب و کارهایی که مکان محور هستند و جواز کسب دارند نظیر داروخانه ، دفتر اسناد رسمی ، دفتر پیشخوان دولت ، دفتر پلیس 10+ ، دفتر خدمات الکترونیک شهر ، کافیشاپ ، رستوران ، بانک ، تعمیرگاه ها ، فروشگاه ها ، مراکز خرید ، مراکز فرهنگی ، گالری ها ، باشگاه های ورزشی و … می توانند به صورت رایگان ثبت شوند و درصورتی که گروه مربوط به آن کسب و کار ، در منوی سایت قرار داده نشده است ، این اطمینان به شما داده می شود که در صورت ثبت مکان خود ، شما را در رزرو گروه مربوطه قرار داده و به محض اضافه کردن گروه مربوطه ، اطلاعات مربوط به کسب و کار شما به صورت اتوماتیک در وبسایت قرار خواهد گرفت و در جست و جوی کاربران ظاهر خواهید شد .

چرا از من اسکن/عکس کارت ملی و جواز کسب می خواهید ؟

به دلیل آنکه مطمئن شویم کسی غیر از شخص شما ، که صاحب امتیاز و مالک کسب و کارتان هستید ، خودش را به عنوان مالک کسب و کار شما معرفی نکند و برای شما مسئله ای درست نکند . با این روند تمامی کسب و کارهایی که ثبت می شوند ، توسط مالکین واقعی آن ها ثبت می شوند و از شکل گیری صفحه های دروغین و جعلی جلوگیری می شود .

چه مدت بعد از ثبت کسب کار ، اطلاعات آن بر روی وبسایت کجا بریم قرار می گیرد ؟

بلافاصله پس از آنکه مالکیت کسب و کار شما برای ما اثبات شود که حداکثر تا 24 ساعت بعد ، بر روی وبسایت قرار خواهد گرفت . ( به درخواست هایی که اسکن/عکس کارت ملی صاحب امتیاز ، جواز کسب و اسکرین شات از جی پی اس مکان خود را ناقص ارسال کنند ، ترتیب اثر داده نخواهد شد .

من صاحب کسب و کاری نیستم و فقط کاربر کجا بریم هستم ؛ آیا می تونم مکان هایی که زیاد به اوونجاها رفت و آمد دارم ولی روی نقشه شما ثبت نشده اند رو به شما اعلام کنم ؟

بله شما می توانید از طریق فرم ” تماس با ما ” که در همین صفحه قرار داده شده است ، این موضوع را به ما اعلام نمایید ؛ ولی بهتر است که شما ، مدیر مکان مربوطه را تشویق نمایید تا شخصا کسب و کار ( کافیشاپ ، رستوران ، باشگاه و … ) خود را در کجا بریم ثبت نماید.

kojaberim.info کجا بریم - ادرس

تهران – عباس آباد – ضلع شرقی چهارراه قصر – خ قدوسی پ ۹۸ – واحد ۳

مراجعه حضوری

روزهای زوج 9 صبح تا 3 بعد از ظهر

( غیر از روزهای تعطیل )

kojaberim.info کجا بریم - مرکز تماس

0735 44 88 – 021

پاسخگویی تلفنی

 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

7 روز هفته حتی روزهای تعطیل

kojaberim.info کجا بریم - ایمیل پشتیبانی

Support@kojaberim.info

واحد پشتیبانی

24 ساعته در 7 روز هفته حتی روزهای تعطیل

حداکثر زمان پاسخگویی  2 ساعت

kojaberim.info کجا بریم - ایمیل پشتیبانی

info@kojaberim.info

واحد مشاوره و اطلاع رسانی

24 ساعته در 7 روز هفته حتی روزهای تعطیل حداکثر زمان پاسخگویی  2 ساعت

فرم تماس با ما

به جای ایمیل زدن ، می توانید از فرم زیر استفاده کنید :